Tekkeköy Belediyesi tarafından Selçuk Balcı ve Demet Akalın’ın katılımıyla düzenlenecek, Kanal S ekranlarından da canlı yayınlanacak konser, Samsun’a Zafer Bayramı coşkusunu yaşatacak.

TEKKEKÖY'DE KONSER

Tekkeköy Belediyesi Selçuk Balcı ve Demet Akalın’ın sahne alacağı konserle Samsun’a Zafer Bayramı coşkusunu yaşatacak.

FESTİVAL KANAL S EKRANLARINDA

27 Ağustos Cumartesi günü saat 20:00’de Samsunspor 19 Mayıs Stadyumu yanındaki etkinlik alanında 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 100. yıl coşkusu, şehrin uydudan yayın yapan tek televizyonu Kanal S ekranlarından da canlı yayınlanacak. 

TRAMVAY ÜCRETSİZ OLACAK

Sevilen sanatçılara yoğun ilgi olması beklenirken, düzenlenecek açık hava halk konserlerine katılım tamamen ücretsiz olarak duyuruldu. Konser alanına gidiş dönüşü sağlayan tramvay hattının da saat 17.00 - 01.00 arasında ücretsiz olarak hizmet vereceği belirtildi. Sadece ilçe halkının değil tüm Samsun’u kenetleyecek bir organizasyon yaptıklarını belirten Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “30 Ağustos Zafer Bayramı coşkusunu yaşatmak, Büyük Taarruz'un 100. yıl dönümünü en iyi şekilde kutlamak üzere bu konserleri düzenliyoruz. 27 Ağustos günü 19 Mayıs Stadyumu yanındaki etkinlik alanımızda değerli sanatçılarımız Selçuk Balcı ve Demet Akalın ile birlikte milli birlik ve beraberliğimizi hissedeceğimiz bir gurur günü yaşayacağız” dedi.

Sedanur AYDIN

Meral Akşener'e Samsun raporu Meral Akşener'e Samsun raporu

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.