doğa yataks cemre
 
5s dikey akın bilgi

Samsun Gıda Fuarı’nda Geri Sayım

Samsun-Gıda-Fuarı'nda-Geri-Sayım
Daha Fazla Göster

Samsun Gıda Fuarı’nda Geri Sayım Gurme 2021 Samsun Gıda ve Yöresel Lezzetler Fuarı, 23-28 Kasım 2021 tarihleri arasında Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek

WhatsApp Image 2021 11 20 at 17.27.04 Ana Manşet

Gaziantep’ten Eskişehir’e, Kayseri’den Hatay’a kırktan fazla ilden 82 firmanın katılımıyla düzenlenecek Gurme 2021 Samsun Gıda ve Yöresel Lezzetler Fuarı’nda 6 gün boyunca Anadolu mutfağının eşsiz lezzetleri ve coğrafi işaretli ürünleri ziyaretçilerle buluşacak.

WhatsApp Image 2021 11 20 at 17.27.03 Ana Manşet

KAÇIRILMAYACAK FIRSAT
Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü İlhan Ersözlü, “Gurme 2021 Fuarı’nın üretime sağlayacağı katkıların yanı sıra bölgenin gurme turizmini de hareketlendireceğine, zengin içeriği ile ilgili sektörlerde ticari iş birlikleri geliştirilmesine olanak sağlayacağına inanıyoruz” dedi. Genel Müdür Ersözlü, “Gurme 2021 Fuarı zengin lezzet çeşitliliği sunan yöresel ürünlerimizin ve coğrafi işaret tescil belgeli ürünlerin bilinirliklerini artırarak markalaşma ve yeni pazarlara açılma hamlelerinde önemli bir buluşma noktası olacaktır. Fuarımız, aynı zamanda sektördeki gelişme ve yeniliklerin topluca sergilendiği, yeni bayilik girişimleri ve ihracat imkânlarının yaratıldığı bir ihtisas ortamında katılımcı firmalar ile sektör profesyonellerini aynı çatı altında bir araya getirecektir” diye konuştu.

DOLU DOLU FUAR
Türkiye Aşçılar Federasyonu (TAFED) Başkanı Zeki Açıköz başta olmak üzere federasyon bünyesindeki derneklere üye birbirinden ünlü şefler, fuar boyunca düzenlenecek atölyeler ile deneyimlerini ziyaretçilerle paylaşacak. Fuar alanında kurulan mutfakta hazırlanacak yöresel yemekler ziyaretçilerin tadımına sunulurken, coğrafi işaret tescili hakkındaki sunumlar ile de ziyaretçilere keyifli anlar yaşatılacak. Girişin ücretsiz olduğu Gurme 2021 Samsun Gıda ve Yöresel Lezzetler Fuarı, 23-28 Kasım tarihleri arasında 10.00’dan 19.00’a kadar ziyaret edilebilecek.

WhatsApp Image 2021 11 20 at 17.27.03 1 Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir