Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, Samsunspor - Eyüpspor maçında yaşanan aksaklıklar ile ilgili çalışmalara başladıklarını söyledi. 

FEYZULLAH DERECİ KANAL S TV'DE 

Samsun'un tek uydu televizyonu Kanal S TV'de Adnan Öz'ün moderatörlüğünde yayınlanan 'Nokta Arası' programına konuk olan, Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, Eyüpspor maçında yaşanan sorunlar ile ilgili açıklamalarda bulundu.

ÇALIŞMALARA BAŞLANDI

Dereci, sorunları çözme anlamında çalışmalara başladıklarını belirterek şunları söyledi: "17 bine yakın seyirci stadyuma geldi. Güzel bir atmosfer. Bizim buradaki hedefimiz insanlar hakikaten ailesiyle, çocuklarıyla, beraber gelip maç izlemeleri. Verebileceğimiz en güzel ikram budur. Bu manada biz elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Kulüp ile, ilgili kişilerle istişare halindeyiz. Neler yapabiliriz? Nasıl olur? Nasıl yaparsak Samsun halkımızı memnun ederizi yapmak için görüşüyoruz. Bu eksikliklerimizi görüyoruz. Onları da elimizden gelen gayret içerisinde çözmeye çalışıyoruz. İnşallah var olan eksikleri en kısa zamanda çözebilmenin peşindeyiz"

Tanju Çolak yazdı: Kimi yeneceğiz arkadaşlar? Tanju Çolak yazdı: Kimi yeneceğiz arkadaşlar?

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.