doğa yataks cemre
       
5s dikey arslan Mega Halı

Samsun Genç Adım’dan Atak!

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun Genç Adım’dan Atak! Samsun’da Genç Adım Koleji yönetimi ve öğretmenler, Yelken Kulüp’te düzenlenen kahvaltı programında bir araya gelerek, gelecek dönem yapılması planlanan projeleri değerlendirdi

Samsun’da güçlü kadrosu ve kaliteli eğitim anlayışıyla çalışmalarını yürüten Genç Adım ailesi, Yelken Kulüp’te düzenlenen kahvaltı programında buluştu. 2020-2021 eğitim-öğretim yılını değerlendiren yöneticiler ve öğretmenler, 2021-2022 yılında yapılması planlanan proje ve çalışmaları gözden geçirdi.

IMG 1018 scaled Ana Manşet

‘YETENEKLERİNİ KEŞFEDECEĞİZ’

Kayıtların başladığını ve donanımlı bireyler yetiştirmeyi amaçladıklarını belirten Genç Adım Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çakan, “Genç Adım’ın 12 yıllık eğitim kalitesini herkes biliyor. Üniversite sınavlarına kazandırdığımız binlerce öğrencimiz mevcut. Kaliteden hiçbir şekilde taviz vermeyeceğiz. Her öğrencimizin yeteneklerini keşfedip, sınava hazırlayacağız. Bunun alt yapısını öğrencilerimize verdiğimiz sürece başarabileceklerdir. Onlar üniversite okumasa bile liseden mezun olduktan sonra kendi yeteneğine uygun sanatının olmasını istiyoruz” ifadelerini kullandı.

MG 0961 scaled Ana Manşet

IMG 1004 scaled Ana Manşet IMG 1007 scaled Ana Manşet

Dilber BAHADIR


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir