doğa calven duru
       
5s dikey akın bilgi

Samsun Genç Adım’da Mezuniyet Heyecanı

samsun-genc-adimda-mezuniyet-coskusu
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun Genç Adım’da Mezuniyet Heyecanı Samsun’da Genç Adım Eğitim Kurumları, başarılı bir 2020-2021 eğitim öğretim yılını geride bırakırken, öğrenciler mezuniyet heyecanı yaşadı

Samsun’da Genç Adım Eğitim Kurumları 12. sınıf öğrencileri, 2020-2021 eğitim öğretim dönemini başarıyla tamamlayarak, mezuniyet sevincini yaşadı.

23 genc adim 1 Ana Manşet

ÖĞRENCİLER STRES ATTI

Okul bahçesinde gerçekleştirilen diploma töreninde, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından diplomaları teslim edilen öğrenciler, havaya kep atarak mutluluklarını hem aileleriyle hem de öğretmenleriyle paylaştı. Samsun Bando Ekibi’nin de mezuniyet töreninde gerçekleştirdiği performansla öğrenciler eğlenerek, tüm yılın stresini attı. Tören, Genç Adım Eğitim Kurumları yöneticileriş, öğretmenleri ve öğrencilerinin pasta kesiminin ardından sona erdi.

23 genc adim 9 scaled Ana Manşet

YÖN VERMEYE DEVAM EDECEK

Törende konuşan Genç Adım Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çakan, “2020-2021 eğitim ve öğretim sürecini tüm dünyayı sarsan pandemi sürecine rağmen en iyi ve kaliteli bir şekilde tamamlamış olmanın sevinciyle, yorgun ancak onurlu bir şekilde karşınızda olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Süreç içerisinde ‘Genç Adım’ öğrenci ilke ve kurallarına uyarak eğitim hizmetlerimizi kolaylaştıran, öğretmenlerinin kendilerine verdiği görevleri eksiksiz tamamlayan ve günde yaklaşık 10 saatimizi birlikte geçirmemize rağmen saygı ve sevgilerinde hiçbir eksiklik göstermeyen değerli öğrencilerime teşekkür ederim. Her biriniz farklı meslek grupları ile ülkesine, vatanına, milletine, ailenize yıllarca hizmet edeceksiniz. Güçlü kadro, kaliteli eğitim sloganı ile eğitim sürecine başlayan Genç Adım Eğitim Kurumları kısa zamanda hızla yol alarak, binlerce öğrenciye ulaşmıştır. Genç Adım Samsun’da, eğitim alanında oluşturduğu güven ve güç ile eğitim- öğretim sürecine yön vermeye devam edecektir” dedi.

23 genc adim 1 Ana Manşet

‘EMEKLERİ ASLA UNUTMAYIN’

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Fikri hür, vicdanı hür olun’ cümlesiyle sözlerine başlayan Genç Adım Eğitim Kurumları Genel Müdürü Aylin Tat ise şunları söyledi, “Bir yılı aşkın bir süredir,tüm dünyayı esir alan pandemi ile boğuşmaktayız. Birbirimize hasret kaldık. Sizleri böylesine görmeyi gerçekten de çok özlemişiz. Bir çok öğrencinin bilgiye ulaşmakta sıkıntı çektiği bu süreçte siz, hem yüz yüze,hem de online eğitim alma şansına eriştiniz. Öğretmenleriniz olağanüstü bir performanslara sizlere destek oldu. Dört yıllık lise eğitiminin sonuna geldiniz. Artık her biriniz ülkemizin geleceğinin mimarı olacaksınız. Bilimin ve ilimin izinden asla ayrılmayın. Ailelerinizi ve size emek verenleri asla unutmayın.”

23 genc adim 11 scaled Ana Manşet

buyuk scaled Ana Manşet

23 genc adim 4 Ana Manşet

23 genc adim 14 scaled Ana Manşet

23 genc adim 8 Ana Manşet

Mustafa İNAN

 

 

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir