Samsun Emniyet Müdürü Urhal Yerinde Denetledi: ‘Ayak Basmadık Yer Bırakmadık’

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun Emniyet Müdürü Urhal Yerinde Denetledi: ‘Ayak Basmadık Yer Bırakmadık’  Samsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal kentin batısındaki en uç nokta olan Yakakent’teki çalışmaları yerinde denetledi Urhal, “İlimizin her noktasında ayak basmadık yer bırakmadık. 7 gün 24 saat her yerdeyiz” dedi.

Samsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal kentin batısındaki en uç nokta olan Yakakent’teki çalışmaları yerinde denetleyip özverili faaliyetlerinden ötürü personele teşekkür etti.

samsun emniyet 1 Ana Manşet

PERSONELE TEŞEKKÜR
Vatandaşların huzur ve güvenliği için 7 gün 24 saat aralıksız çalışmalarını yürüten Samsun Emniyeti denetimlerinde devam ediyor. Bu kapsamda İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal Yakakent İlçesi’ndeki uygulama noktasını denetledi. Urhal, persolene teşekkür edip kolaylıklar diledi.

EMNIYET 1 Ana Manşet

7 GÜN 24 SAAT GÖREV BAŞINDA
İl Emniyet Müdürlüğü’nün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: İl Emniyet Müdürümüz Sayın Dr. Ömer Urhal;
Samsun-Sinop il sınırında bulunan, ilimizin batı yönündeki; en uç noktası olan, Yakakent uygulama noktamızı ve görevli personelimizi yerinde denetledi. Başarılı ve özverili şekilde görev yapan personelimize teşekkür ederek, kolaylıklar diledi.İlimizin her noktasında ayak basmadık yer bırakmadık. Kuzeyde, güneyde, doğuda, batıda, 7 gün 24 saat her yerdeyiz.”


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir