doğa area duru
 
5s dikey arslan bilgi

Samsun Doğa Koleji’nde Ders Zili Çaldı

dogada-ders-zili-caldi-2008
Daha Fazla Göster

Samsun Doğa Koleji’nde Ders Zili Çaldı İTÜ ETA Vakfı Samsun Doğa Koleji’nde yeni eğitim-öğretim dönemi “yüz yüze” başladı

Yüz yüze eğitime bağlayan İTÜ ETA Vakfı Samsun Doğa Koleji’nde ilk ders zili çalarken, öğrenciler öğretmenleriyle buluştu.

WhatsApp Image 2021 08 20 at 22.06.33 Ana Manşet

TÜM ÖNLEMLER ALINDI

“16 Ağustos itibariyle tüm kademelerimizde, tam gün, yüz yüze eğitime başlayarak yıla güçlü bir başlangıç yaptık” diyen Anadolu Lisesi ile Fen ve Teknoloji Lisesi Müdürü Şenol Yılmaz konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Okulumuzda çalışan tüm öğretmen ve personelimiz çift doz aşılarını olmuştur, termal kameralarımız ile tüm öğrencilerimizin sağlık kontrolü yapılmaktadır ve her türlü hijyen kuralı sağlık personelimizce titizlikle denetlenmektedir” dedi.

EKSİKLER TAMAMLANIYOR

“6 Eylül’de başlayacak olan yeni eğitim-öğretim dönemine girmeden önce, öğrencilerimizin geriye dönük varsa eksiklerini tamamlayabilmek ve oryantasyonlarının bir an önce sağlamak için erkenden okulumuzda ki tüm sınıfları açtık” ifadelerini kullanan Yılmaz şunları söyled: “Çok başarılı bir uzaktan eğitim dönemi geçirmiş olmamıza rağmen, öğrencilerimizde pandemi dolayısıyla oluşmuş olabilecek tüm eksikleri, hızlandırılmış bu kamp dönemimiz ile kapatacağız. Yıl boyunca soru çözüm kamplarımız ile pandemi döneminin eksikleri tamamlanmaya devam edeceğiz. Pandemide en güvenilir yerlerden biri okulumuz olmuştur, bundan sonrada öyle olacaktır. İlk gün gördük ki; çocuklarımız okullarını çok ama çok özlemiş. Şükür kavuştuk. 2021-2022 eğitim-öğretim yılının hepimize sağlık ve başarı getirmesini diliyorum.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir