İnternet kullanıcıları "Samsun Demet Akalın konseri ne zaman?" şeklinde aramalar yapıyorlar. Demet Akalın'ın Samsun konseri ile ilgili merak edilenler haberimizin devamında.

İnternet kullanıcıları, Tekkeköy Belediyesi'nin düzenlediği organizasyonda Demet Akalın'ın ne zaman sahne alacağını merak ediyorlar. İşte "Samsun Demet Akalın konseri ne zaman?" sorusunun yanıtı. 

Ahmet Yeni'den SMG'ye ziyaret! "Kanal S'ye hayırlı olsun" Ahmet Yeni'den SMG'ye ziyaret! "Kanal S'ye hayırlı olsun"

SAMSUN DEMET AKALIN KONSERİ NE ZAMAN?

Tekkeköy Belediyesi'nin 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 100. yıl kutlamaları kapsamında düzenlediği organizasyonda ünlü pop şarkıcısı Demet Akalın, 27 Ağustos Cumartesi günü sahne alacak.

SAMSUN DEMET AKALIN KONSERİ NEREDE?

Samsun Demet Akalın konseri, saat 20.00’de Samsunspor Stadyumu'nun yanındaki alanda düzenlenecek.

SELÇUK BALCI SAHNE ALACAK

30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 100. yıl kutlamaları kapsamında düzenlenen organizasyonda Karadeniz müziğinin sevilen sesi Selçuk Balcı da sahne alacak. 

"TÜM HALKIMIZ DAVETLİ"

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "30 Ağustos Zafer Bayramımızın 100. Yıl coşkusunu, Karadeniz müziğinin özgün sesi Selçuk Balcı ve pop müziğin güçlü ismi Demet Akalın ile birlikte 27 Ağustos Cumartesi günü saat 20.00’de Samsunspor Stadyumu yanındaki alanda düzenleyeceğimiz açık hava halk konserimizde kutlamaya tüm halkımız davetlidir" ifadelerini kullandı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.