Vatandaşlar tarafından internette "Samsun Çarşamba Hava Durumu'" başlığı ile aramalar gerçekleştiriliyor. Bir yandan da havanın sıcak mı yoksa serin mi olacağı merak konusu. İşte "Samsun Çarşamba Hava Durumu'" ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

Vatandaşlar Çarşamba haber ve ve hava durumunu merak ediyor. Yaz geliyor diye beklenirken havalar yeniden düşüş gösterdi. Samsun'un Çarşamba ilçesinde ve 12 Nisan Salı günü hava durumu Meteoroloji'den alınan bilgiye göre Parçalı çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı. Yağışlar yer yer kuvvetli.

SAMSUN ÇARŞAMBA HAVA DURUMU

Samsun Atakum Hava Durumu 21 Mayıs Cumartesi Samsun Atakum Hava Durumu 21 Mayıs Cumartesi

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden aldığımız "Samsun Çarşamba Hava Durumu" raporlarına göre Samsun'un Çarşamba İlçesinde bugün yer yer yağışlı bir havanın hakim olması bekleniyor. Hissedilen en yüksek hava sıcaklığı ise 14 derece olacak. 12 Nisan Salı günü de Çarşamba İlçesinde, Parçalı çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı. Yağışlar yer yer kuvvetli.

SAMSUN HAVA DURUMU

12 Nisan Salı günü (bugün) Samsun ilinde hava sıcaklığı Meteoroloji'den alınan bilgiye göre Parçalı çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı. Yağışlar yer yer kuvvetli 12 derece olması bekleniyor.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.