"Samsun Canik hava durumu" vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Samsun'un Canik ilçesinde hava durumunun bugün (11 Nisan Pazartesi) Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı. Yağışlar akşam saatlerinden itibaren zaman zaman kuvvetli 22 derece olması bekleniyor.

Havalar artık yaz mevsiminin yüzünü göstermesiyle ısındı. Nisan yağmurları ara ara yağsa bile, soğuklar yerini ılık havaya bıraktı. Samsun Canik hava durumu, ilçede yaşayan vatandaşlar tarafından araştırıyor. İşte Samsun Canik hava durumu...

çarşamba hava durumu.png

SAMSUN CANİK HAVA DURUMU

Samsun Canik hava durumu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Samsun'un Canik ilçesinde hava durumunun bugün (11 Nisan Pazartesi) Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı. Yağışlar akşam saatlerinden itibaren zaman zaman kuvvetli 22 derece olması bekleniyor.

SAMSUN HAVA DURUMU

Meteoroloji'den yapılan değerlendirmelere göre (11 Nisan Pazartesi) bugün Samsun'da hava durumunun Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı. Yağışlar akşam saatlerinden itibaren zaman zaman kuvvetli 24 derece olması bekleniyor.

Samsun Vezirköprü Hava Durumu 23 Mayıs Pazartesi Samsun Vezirköprü Hava Durumu 23 Mayıs Pazartesi

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.