Samsun Canik Hava Durumu  30 Nisan Cumartesi Samsun ve ilçelerinin hava durumu internet kullanıcıları tarafından araştırılmaya devam ediliyor. İnternet kullanıcıları "Samsun Canik Hava Durumu" başlığıyla aramalar gerçekleştiriyor. İşte detaylar...

İlkbahar mevsiminin sonuna geldiğimiz şu günlerde yaz mevsimi yüzünü göstermeye başladı.İnternet kullanıcıları, "Samsun  Canik hava durumu" başlığıyla aramalar gerçekleştiriyor.

SAMSUN CANİK HAVA DURUMU

Meteoroloji'den alınan son hava durumu tahminlerine göre, Samsun'un Canik ilçesinde hava durumunun  30 Nisan Cumartesi günü Parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı olacağı tahmin ediliyor. Hissedilen en yüksek hava sıcaklığı ise 16 derece olacak.

SAMSUN HAVA DURUMU

Meteoroloji'den alınan son bilgilere göre, Samsun'da hava durumunun bugün (30 Nisan Cumartesi) Parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı olacağı tahmin ediliyor. Hissedilen en yüksek hava sıcaklığı ise 15 derece olacak.

Samsun Atakum Hava Durumu 27 Mayıs Cuma Samsun Atakum Hava Durumu 27 Mayıs Cuma

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.