Vatandaşlar tarafından internette "Samsun Canik Hava Durumu'" başlığı ile aramalar gerçekleştiriliyor. Bir yandan da havanın sıcak mı yoksa serin mi olacağı merak konusu. İşte "Samsun Canik Hava Durumu'" ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

​Yaz geliyor diye beklenirken hava sıcaklıkları yeniden düşüş gösterdi. Samsun'un Canik ilçesinde 15 Nisan Cuma günü hava durumu Meteoroloji'den alınan bilgiye göre parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde hafif sağanak yağışlı, akşam saatlerinden sonra az bulutlu 12 derece olması bekleniyor.

SAMSUN CANİK HAVA DURUMU

Samsun Çarşamba Hava Durumu 27 Mayıs Cuma Samsun Çarşamba Hava Durumu 27 Mayıs Cuma

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden aldığımız "Samsun Canik Hava Durumu" raporlarına göre Samsun'un Canik İlçesinde bugün yer yer yağışlı bir havanın hakim olması bekleniyor. Hissedilen en yüksek hava sıcaklığı ise 12 derece olacak. 15 Nisan Cuma günü de Canik İlçesinde, parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde hafif sağanak yağışlı, akşam saatlerinden sonra az bulutlu olması bekleniyor.

SAMSUN HAVA DURUMU

15 Nisan Cuma günü (bugün) Samsun ilinde hava sıcaklığı Meteoroloji'den alınan bilgiye göre Parçalı çok bulutlu, parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde hafif sağanak yağışlı, akşam saatlerinden sonra az bulut 15 derece olması bekleniyor.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.