Vatandaşlar tarafından internette "Samsun Canik Hava Durumu'" başlığı ile aramalar gerçekleştiriliyor. Bir yandan da havanın sıcak mı yoksa serin mi olacağı merak konusu. İşte "Samsun Canik Hava Durumu'" ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

Yaz geliyor diye beklenirken havalar yeniden düşüş gösterdi. Samsun'un Canik ilçesinde 12 Nisan Salı günü hava durumu Meteoroloji'den alınan bilgiye göre Parçalı çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı. Yağışlar yer yer kuvvetli 10 derece olması bekleniyor.

Samsun Ayvacık Hava Durumu 23 Mayıs Pazartesi Samsun Ayvacık Hava Durumu 23 Mayıs Pazartesi

çarşamba hava durumu.png

SAMSUN CANİK HAVA DURUMU

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden aldığımız "Samsun Canik Hava Durumu" raporlarına göre Samsun'un Canik İlçesinde bugün yer yer yağışlı bir havanın hakim olması bekleniyor. Hissedilen en yüksek hava sıcaklığı ise 10 derece olacak. 12 Nisan Salı günü de Canik İlçesinde, Parçalı çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı. Yağışlar yer yer kuvvetli.

SAMSUN HAVA DURUMU

12 Nisan Salı günü (bugün) Samsun ilinde hava sıcaklığı Meteoroloji'den alınan bilgiye göre Parçalı çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı. Yağışlar yer yer kuvvetli 12 derece olması bekleniyor.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.