doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Samsun Büyükşehir’den İlginç Tespit! Çocuklar Bozmuş!

Güler misin Ağlar Mısın Yürüyen Merdiveni Çocuklar Bozmuş
Daha Fazla Göster

Samsun Büyükşehir’den İlginç Tespit! Çocuklar Bozmuş!  Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin, Canik İlçesi’nde çocukların bozduğunu göstermek için yayımladığı güvenlik kamerası görüntülerinde, yürüyen merdivenlerin çalışmadığının görülmesi komik bulundu

25 buyuksehir 2 Samsun

Samsun Büyükşehir Belediyesi, Canik İlçesi’nde hizmete sunduğu fakat sık sık arıza şikayeti aldığı yürüyen merdivenle ilgili görüntülü açıklama yaptı. Çocukların bozduğu iddiasını ispat için yayımlanan güvenlik kamerası görüntülerinde yürüyen merdivenlerin çalışmadığı görüldü. Görüntülerde, çocukların yürüyen merdivenleri çalıştırmak için butona bastıklarını çalışmayınca da yürüyerek merdivenlerden indikleri görüntülerin yayınlanması eleştirilere neden oldu.

25 buyuksehir 1 Samsun

İLGİNÇ TESPİT

Canik İlçesi Belediye Evleri Kavşağı’ndaki üst geçitte, 20 Temmuz 2020 yılında hizmete giren yürüyen merdivenin sık sık arızalanması ile ilgili şikayetleri değerlendiren Büyükşehir Belediyesi’nin basına servis ettiği açıklamada; arızanın çocuklardan kaynaklandığını öne sürerek ilginç bir tespitte bulundu.

AÇIKLAMA YAPILDI

Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı, “Kıymetli hemşehrilerimiz; Belediye Evleri kavşağında hizmete sunduğumuz yürüyen merdivendeki arızaların sebebinin, teknik cihaz incelemesi ve güvenlik kameralarının izlenmesi sonucu acil butonuna gereksiz basılması olduğu tespit edilmiştir. Çocuklarımızı lütfen bu konuda uyaralım.”

VATANDAŞ TEPKİ GÖSTERDİ

Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal medyada paylaştığı videoda ise iki çocuğun yürüyen merdivenin çalıştırmak için ‘Start-Stop’ düğmesine bastığı açıkça görülmesine rağmen, Büyükşehir’in çocukları suçlaması vatandaşlar tarafından tepki gördü. “Yine mi halk suçlu” diyen bir vatandaş, “Çocuk merdiven çalışmadığı için çalışır ümidi ile basıyor. Yanlış mı görüyorum? Ama yine de butonun neden orada olduğu ile ilgili uyarmak lazım. Butona basıldığı için arıza yaptıysa o buton hatalıdır. Basan değil” ifadeleriyle tepkisini dile getirdi.

 

25 buyuksehir 4 Samsun

samsun buyuksehir belediyesi Samsun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 2 ay önce

    Klasik milletin aklıyla alay etme bürokrasisi.Suç belediyenin değil, belediyede çalışıp ekmek yediğini sanan Allahtan korkmazların…