doğa calven cemre
 
5s dikey akın bilgi

Samsun Büyükşehir Belediyesi’nden Trajikomik Önlem! ‘Vebali Ağır Olur’

samsun-buyuksehirden-trajikomik-onlem
Daha Fazla Göster

Samsun Büyükşehir Belediyesi’nden Trajikomik Önlem! ‘Vebali Ağır Olur’ Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Atakum İskelesi’nde alınan önlem sosyal medyada gündem oldu

Samsun’un Atakum ilçesinde bulunan iskelede yıpranmış ve tehlike oluşturan alanlar için tadilat çalışması başlatıldığına ilişkin afiş asıldı. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından iskele ve çevresinde afiş dışında hiçbir önlem alınmaması vatandaşların tepkisine neden oldu.

NE ÇALIŞMA VAR NE DE ÖNLEM

Samsunlular ve başka şehirlerden ziyaretçiler tarafından sıkça kullanılan Atakum’un uğrak noktası, Atakum İskelesi’nde yıpranan ve tehlike oluşturan alanlar için onarım çalışması başlatıldı. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından iskele girişine, “Uyarı! İskele tadilat nedeniyle kapalıdır. İskelede bulunmak tehlikeli ve yasaktır” yazılı bir afiş asılırken, iskele etrafında ve içerisinde vatandaşların iskeleye girişini kontrol altına alacak hiçbir önlem alınmadığı ve onarım için bir çalışma yapılmadığı görüldü.

demir sdolds Ana Manşet

VEBALİ BÜYÜK OLUR

Sosyal medyadan duruma isyan eden bir vatandaş, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in Samsunspor galibiyetiyle ilgili yaptığı paylaşıma yanıt olarak, “Sen bu işlerle ilgilen Samsunspor ile uğraşma. Onarmadığınız iskelenin bari emniyetini alın, buradan bir insan gece vakti düşüp boğulursa vebali büyük olur…” sözleriyle tepkisini dile getirdi.

FAWIfY XoAYVgyL Ana Manşet

FAWIgeSXEAAYUyq Ana Manşet FAWIhh2WYAMww92 Ana Manşet FAWIikmXsAEYDn6 Ana Manşet

AYŞE ÇOLAK

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir