Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen "Gençlik ve Kültür Kampları" bu yıl 2 Temmuz – 29 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek. 11-24 yaş aralığında her gencin katılabileceği kamplar, muhteşem bir deneyim sunuyor.

GENÇLER KÜLTÜREL ETKİNLİKLERLE BULUŞUYOR

Gençlerin şehir hayatından ve teknolojiden uzak kalacağı, doğada vakit geçirerek yeni arkadaşlıklar kurabileceği, daha önce hiç oynamadığı oyunları oynayabileceği ve çadır kurma deneyimini yaşayabileceği eğlenceli bir aktivite için; genclikhareketi.samsun.bel.tr linkinden Büyükşehir Gençlik Hareketi’ne üye olunarak, kültürel etkinliklere başvuru yapılıyor.

İŞTE KAMP TARİHLERİ 

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi: "Büyükşehir Gençlik Hareketi etkinlikleri kapsamında düzenlenen Gençlik ve Kültür Kamplarına kayıtlarımız başladı. Gençlerimizin doğada vakit geçirebileceği ve farklı deneyimler kazanacağı kamplarda çeşitli aktiviteler olacak. Sevgili gençlerimiz, bu muhteşem deneyime ortak olun… Kamp tarihleri: 2 Temmuz – 29 Ağustos."

Samsun'da fındıkta rekolte çalışmaları tamamlandı Samsun'da fındıkta rekolte çalışmaları tamamlandı

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN

Muhabir: NEJLA KAYA