İYİ Parti GİK Üyesi, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İmren Nilay Tüfekci, şehrin her kesiminden vatandaşlar ile belediye çalışanları arasında sevgi, saygı ve merhamet duygusunu öne çıkaran bir yol haritası izleyeceğini belirterek, "Samsun'un bu hasletlere çok ihtiyacı var" dedi.

Genel seçimlerde gösterdiği başarılı performans nedeniyle İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener tarafından GİK üyeliğine getirilen ve yerel seçimler öncesi yapılan anket çalışmalarında da ismi öne çıkan İmren Nilay Tüfekci, Samsun Medya Gurbu Yayın Kurulu Başkanı Necdet Uzun'u ziyareti sırasında, projelerini de anlattı.

UZMANLARLA ÇALIŞIYOR

Seçim çalışmalarını alanında uzman isimlerle sürdüreceğini belirten Tüfekci, "Hızlıca planlamalarımızı yaptık. Proje ekibi ayrıca çalışıyor. Genel seçimlerde vatandaşlarımızla bir aradaydık. Samsun'un öncelikli ihtiyaçlarıyla ilgili listemiz zaten hazırdı. Dolayısıyla proje başlıklarımızı belirlemekte hiç güçlük çekmedik. Her projenin uzmanı şimdi ekibimize dahil oluyor ve o uzmanlarla çalışıyoruz. Hep işin uzmanlarıyla çalışacağız. Ekibimizde mühendisler yer alacak. İmar, trafik, turizm gibi alanlarla uzmanlarla buluşacağız. Halkla buluşacağız, STK'ları ziyaret edeceğiz" ifadelerini kullandı.

ŞEHRİN İHTİYACI VAR

Merve İlhan ile Haberin Penceresi 4 Mart Pazartesi Merve İlhan ile Haberin Penceresi 4 Mart Pazartesi

İmren Nilay Tüfekci, "Necdet Uzun, ağabeyim dediğim, bu şehrin değerlerinden biri. Bu şehirde, medya içinde güzel arkadaşlıklar ve güzel birliktelikler var. Bu potansiyelin Samsun'a fayda sağlayacağına inanıyorum. Hem şehrin herkesiminden vatandaşlar hem de belediye çalışanları arasında sevgi, saygı ve merhamet duygusunu  yükseltmeye çalışacağım. Samsun'un bu hasletlere ihtiyacı var" diye konuştu.

ELVAN İLHAN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.