doğa samsun surucu kursu cemre
       
5s izosam bilgi

Samsun Bilgi Okulları’nda Mezuniyet Coşkusu!

bilgi-okullarinda-mezuniyet-coskusu
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun Bilgi Okulları’nda Mezuniyet Coşkusu! Samsun’da Bilgi Okulları öğrencileri, 2020-2021 eğitim öğretim yılının sona ermesiyle gerçekleştirilen törende, mezuniyet coşkusu yaşadı

Samsun’da Bilgi Okulları Ailesi, 2020-2021 eğitim öğretim yılının sona ermesiyle, anaokulu öğrencilerini ilkokula, ilkokul 4.sınıf öğrencilerini ortaokula; 8.sınıf öğrencilerini de liseye uğurlamanın gururunu, mutluluğunu ve heyecanını yaşadı.

22 bilgi1 scaled Ana Manşet

MÜDÜRDEN TEŞEKKÜR

Törende konuşan Okul Müdürü Recep Koç, öğrencilere gösterdikleri gayretlerden dolayı teşekkür ederken, velilere törene katılımlarından dolayı şükranlarını sundu.

22 bilgi4 scaled Ana Manşet

‘EN İYİ ŞEKİLDE YÖNETTİK’

Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kılıçarslan, mezuniyet günü için verdiği demeçte “Bilgi Okulları olarak 2020-21 eğitim-öğretim yılı sonu itibariyle anaokulu, ilkokul ve ortaokul öğrencilerimizi, velilerimizin yoğun katılımı ve coşkulu destekleriyle mezun ederek, bir üst eğitim kademesine uğurladık. 2020-21 eğitim-öğretim yılına heyecanlı bir bekleyişten sonra başladık. Fakat dünyayı ve ülkemizi esir alan pandemi, bizi zor bir mücadeleye soktu. Ağustos ayından itibaren pandemi mücadelesiyle eğitim öğretime başladık. Her günün yeni sürpriz ve endişesiyle, süreci en verimli ve sağlıklı bir şekilde yönetmeye çalıştık” dedi.

22 bilgi12 scaled Ana Manşet

‘HER ZAMAN YANINIZDAYIZ’

“Bu süreçte bizlere daima yanımızda olduklarını ifade ederek yanımızda duran velilerimiz, törendeki coşkularıyla bunu teyit ettiler, velilerimize teşekkür ediyoruz” diyen Kılıçarslan, sözlerine şunları ekledi, “Emanet aldığımız çocuklarımızı, zaman ve mekan gözetmeden her an onların yanında olarak onları en iyi şekilde yetiştirmeye gayret gösteren öğretmenlerimizin törende mutlulukları yüzünden okunuyordu. Tüm öğretmenlerimize ve çalışma arkadaşlarımıza emeklerinden dolayı teşekkür ederiz. Bu sürecin muhatapları, öğrencilerimizde gösterdikleri azim, gayret ve çalışma tempolarıyla, pandemi sıkıntılarına karşı sabırlarıyla yorgunluklarını atmış olmanın huzurunu yaşadılar ve alkış aldılar. Sevgili öğrencilerim… Yolunuz açık, gözünüz aydın olsun.”

22 bilgi11 scaled Ana Manşet


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir