doğa calven duru
       
5s arslan bilgi

Samsun Başarıya Doymuyor! Türkiye Şampiyonu Oldu

Samsun Başarıya Doymuyor! Türkiye Şampiyonu Oldu
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun Başarıya Doymuyor! Türkiye Şampiyonu Oldu Samsunlu milli sporcu Derin Güdülü Türkiye yüzme şampiyonu oldu. Güdülü başarısı sonrası Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu’nu ziyaret etti.

 

KADROYA SEÇİLDİ
Samsunlu Milli Sporcu Derin Güdülü, 27-30 Mayıs tarihleri arasında Edirne’de düzenlenen Türkiye Turkcell Yıldız, Genç ve Açık Yaş Uzun Kulvar Milli Takım Seçme müsabakalarında 13 Yaş Türkiye Şampiyonu olarak büyük başarıya imza attı ve 50-100-200 metre kurbağalama branşlarında Comen Cup ve Multination Alternatif Milli takım kadrolarına seçildi. Aldığı altın madalya ile Samsun’un gururu olan milli sporcu Derin Güdülü, başarı hikayesini ve mutluluğunu il müdürü Kasapoğlu ile paylaştı. Kasapoğlu’da milli sporcuya, antrenörü Doğukan Kaya ve ailesine emeklerinden dolayı teşekkür etti.

Samsun Basariya Doymuyor Turkiye Sampiyonu Oldu Ana Manşet

TEBRİK ETTİ
Başarılarından dolayı milli sporcumuzu tebrik eden Kasapoğlu, “Bizlere yaşattığın gurur için seni yürekten kutluyorum. Altın sporcular bu şehrin ve ülkenin parlayan yıldızlarıdır. Sizlerin emeği ve gayreti ile Samsun Türkiye’de yüzme branşında madalya sıralamasında çok iyi yere geldi. Şehrimizde ulusal ve uluslararası standartlara sahip birçok havuzumuz var ve 5 adet havuzumuz siz değerli sporcularımıza hizmet etmek için yapım aşamasında. Devletimiz spora ve sporcuya tüm imkanlarını sunuyor. Sizlere düşen tek görev ise severek isteyerek her zaman daha iyisi için çalışmaktır. Sen bu genç yaşında büyük başarıya imza attın. şimdi hedefin Avrupa, Dünya ve sonrasında Olimpiyatlarda madalya almak” dedi.

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir