BAFRA'DA CİNAYET 

Olay, Samsun’un Bafra ilçesinin Çilhane Mahallesi Vatan Sokak’ta dün akşam meydana geldi.

TARTIŞMA KAVGAYA DÖNÜŞTÜ 

Edinilen bilgiye göre, Semih Asilkefeli (22) ile eniştesi Ersin Köse arasında tartışma çıktı. Tartışma büyüyerek kavgaya dönüştü.

AK Parti SBB Başkan Adayı Halit Doğan'ın gündeminde Vezirköprü-Havza Yolu var: "Hizmet için çıktık yola" AK Parti SBB Başkan Adayı Halit Doğan'ın gündeminde Vezirköprü-Havza Yolu var: "Hizmet için çıktık yola"

4 YERİNDEN BIÇAKLADI 

Enişte Ersin Köse, Semih Asılkefeli’yi sol göğüs altından, belinden ve sırtından olmak üzere 4 yerinden bıçakla ağır yaraladı.

HALUK ASİLKEFELİ DE ELİNDEN YARALANDI 

Olayı ayırmaya çalışan baba Haluk Asilkefeli de elinden hafif şekilde yaralandı. Yaralılar, ambulansla Bafra Devlet Hastanesine kaldırıldı.

SEMİH ASİLKEFELİ HAYATINI KAYBETTİ 

Semih Asilkefeli ilk müdahalesinin ardından Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (ÖMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edildi. Yaralı genç, yapılan müdahalelere rağmen Samsun’daki hastanede gece hayatı kaybetti.

ERSİN KÖSE: "HAKARET ETTİ"

Olay yerinden kaçan Ersin Köse, polise teslim oldu. Ölen kayınbiraderi Semih Asilkefeli ile kendi evinde birlikte alkol içtiklerini belirten Ersin Köse'nin, "Alkol içerken Semih bana hakaret etti ve tehdit etti. Konuşmak için birlikte evden dışarı çıktık. Ben evdeki sustalı bıçağımı da olabilecek bir olaya karşı yanımda götürdüm. Semih bana saldırdı. Ben de kendimi korumak için belimdeki bıçağı çıkartıp salladım. Kayınpederim bizi ayırmak için araya girdi. Ben de kaçtım" dediği öğrenildi.

İHA 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.