İnternet kullanıcıları Samsun ve ilçelerinin hava durumu bugün nasıl olacağına dair aramalar yapıyor. İnternet kullanıcıları "Samsun Bafra Hava Durumu" başlığıyla aramalar gerçekleştiriyor. İşte detaylar... 

Haziran ayınının sonuna yaklaşırken hava sıcaklıkları mevsim normellerine ulaştı.Meterolojinin aktardığı günlük verilere göre; "Samsun Bafra hava durumu" nasıl olacak? sorusunun yanıtı haberimizde.

Samsun hava durumu 18 Ağustos Perşembe Samsun hava durumu 18 Ağustos Perşembe

çarşamba hava durumu-79

SAMSUN BAFRA HAVA DURUMU

Meteoroloji'den alınan son hava durumu tahminlerine göre, Samsun'un Bafra ilçesinde hava durumunun 24 Haziran Cuma günü parçalı ve çok bulutlu,aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı,hissedilen en yüksek hava sıcaklığı ise 25 derece olacak.

SAMSUN HAVA DURUMU

Meteoroloji'den alınan son bilgilere göre, Samsun'da hava durumunun bugün (24 Haziran Cuma) Samsun ili,parçalı 
bulutlu,aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. Yağışlar batı ilçelerinde kuvvetli,hissedilen en yüksek hava sıcaklığı ise 25 derece olacak.

METEOROLOJİ KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI

Samsun’un batısında (Bafra, Alaçam, Yakakent ve Vezirköprü) beklenen sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların yerel kuvvetli (21-50 kg/m2);ani sel, su baskını, yıldırım, dolu yağışı, yağış anında kuvvetli rüzgar, heyelan, hortum oluşma riski ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.