Samsun Bafra Hava Durumu 18 Nisan Pazartesi, Samsun ve ilçelerinin hava durumu internet kullanıcıları tarafından araştırılmaya devam ediliyor. İnternet kullanıcıları "Bafra haber 55", "Samsun Bafra hava durumu" başlığıyla aramalar gerçekleştiriyor. İşte detaylar...

Samsun Bafra Hava Durumu 18 Nisan Pazartesi

BAFRA HABER 55

Nisan ayını ortaladığımız şu günlerde sıcaklıklar yükselmeye başladı. İnternet kullanıcıları, "Samsun Bafra hava durumu" başlığıyla aramalar gerçekleştiriyor.

çarşamba hava durumu.png

SAMSUN BAFRA HAVA DURUMU

Meteoroloji'den alınan son hava durumu tahminlerine göre, Samsun'un Bafra ilçesinde hava durumunun 18 Nisan Pazartesi günü parçalı ve çok bulutlu, bu öğle ve akşam saatlerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlıbekleniyor. En yüksek sıcaklığın 19, en düşük sıcaklığın ise 11 derece dolaylarında olacağı öngörülüyor.

Samsun Asarcık Hava Durumu 25 Mayıs Çarşamba Samsun Asarcık Hava Durumu 25 Mayıs Çarşamba

Öte yandan Samsun'un Bafra ilçesinde, hafta boyunca en yüksek hava sıcaklığının 18, en düşük hava sıcaklığının ise, 9 derece dolaylarında olması öngörülüyor. İlçede bugünden itibaren gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.

SAMSUN HAVA DURUMU

Meteoroloji'den alınan son bilgilere göre, Samsun'da hava durumunun bugün (18 Nisan Pazartesi) parçalı ve çok bulutlu, bu öğle ve akşam saatlerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 24 derece olacağı tahmin ediliyor. Öte yandan Meteoroloji'den yapılan uyarıda,

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.