Vatandaşlar tarafından internette "Samsun Ayvacık Hava Durumu'" başlığı ile aramalar gerçekleştiriliyor. Bir yandan da havanın sıcak mı yoksa serin mi olacağı merak konusu. İşte "Samsun Ayvacık Hava Durumu'" ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

Yaz geliyor diye beklenirken hava sıcaklıkları yeniden düşüş gösterdi. Samsun'un Ayvacık ilçesinde 15 Nisan Cuma günü hava durumu Meteoroloji'den alınan bilgiye göre parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerine kadar aralıklı yağmurlu, 16 derece olması bekleniyor.

çarşamba hava durumu.png

SAMSUN AYVACIK HAVA DURUMU

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden aldığımız "Samsun Ayvacık Hava Durumu" raporlarına göre Samsun'un Ayvacık İlçesinde bugün yer yer yağışlı bir havanın hakim olması bekleniyor. Hissedilen en yüksek hava sıcaklığı ise 16 derece olacak. 14 Nisan Perşembe günü de Ayvacık İlçesinde, parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerine kadar aralıklı yağmurlu olması bekleniyor.

SAMSUN HAVA DURUMU

15 Nisan Cuma günü (bugün) Samsun ilinde hava sıcaklığı Meteoroloji'den alınan bilgiye göre parçalı çok bulutlu, Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde hafif sağanak yağışlı, akşam saatlerinden sonra az bulut 15 derece olması bekleniyor.

Samsun Tekkeköy Hava Durumu 4 Temmuz Pazartesi Samsun Tekkeköy Hava Durumu 4 Temmuz Pazartesi

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.