Samsun ve ilçelerinin hava durumu internet kullanıcıları tarafından araştırılmaya devam ediliyor. İnternet kullanıcıları "Samsun Atakum Hava Durumu" başlığıyla aramalar gerçekleştiriyor. İşte detaylar...       

Mayıs ayını yaşadığımız şu günlerde sıcaklıklar mevsim normallerine yeni ulaştı. İnternet kullanıcıları, "Samsun Atakum hava durumu" başlığıyla aramalar gerçekleştiriyor.

SAMSUN ATAKUM HAVA DURUMU

Meteoroloji'den alınan son hava durumu tahminlerine göre, Samsun'un Atakum ilçesinde hava durumunun 18 Mayıs Çarşamba günü Az bulutlu, zamanla parçalı ve çok bulutlu, yarın (Perşembe) sabah ilk saatlerden itibaren aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı olması bekleniyor. Hissedilen en yüksek hava sıcaklığı ise 22 derece olacak.

SAMSUN HAVA DURUMU

Meteoroloji'den alınan son bilgilere göre, Samsun'da hava durumunun bugün (18 Mayıs Çarşamba) Az bulutlu, zamanla parçalı ve çok bulutlu, yarın (Perşembe) sabah ilk saatlerden itibaren aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı hissedilen en yüksek hava sıcaklığı ise 25 derece olacak.

Samsun Kavak hava durumu 11 Ağustos Perşembe Samsun Kavak hava durumu 11 Ağustos Perşembe

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.