doğa samsun surucu kursu duru
       
5s akın Mega Halı

Samsun AtaÇocuk’ta Miniklerin Karne Heyecanı

samsun-atakum-18-hazıran1
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun AtaÇocuk’ta Miniklerin Karne Heyecanı AtaÇocuk Anaokulu Mevlana ve Cumhuriyet Şubelerinde öğrenciler karnelerini aldı. AtaÇocuklu minikler başarılı bir dönemi geride bırakırken karne gününde hem sevinçli hem de duygusal anlar yaşandı.

Samsun’da Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci’nin göreve gelmeden önce kent sakinlerine sözünü verdiği ve Mevlana ile Cumhuriyet Mahallelerinde birer şubesi açılan AtaÇocuk Anaokullarında 2020-2021 eğitim-öğretim dönemi tamamlandı.

samsun atacocuk karne heyecani 18 haziran 1 scaled Foto Galeri samsun atacocuk karne heyecani 18 haziran 3 scaled Foto Galeri

DUYSUSAL ANLAR YAŞANDI

Modern eğitim anlayışıyla bilim, kültür, sanat alanlarında donanımlı ve hayata tam anlamıyla hazır bireyler yetiştirmek için yoğun biçimde çalışan AtaÇocuk Anaokullarında 3-6 yaş arasındaki minikler, başarılı bir eğitim öğretim dönemi bitirmenin mutluluğuyla karnelerini öğretmenlerinden aldı. Karne töreninde ise veliler hem sevinçli hem de duygusal anlar yaşadı.

samsun atacocuk karne heyecani 18 haziran 2 scaled Foto Galeri

 

DETAYLI GELİŞİM RAPORU
AtaÇocuklu minikler dil, sanat, drama, fen, müzik, okuma yazmaya hazırlık, alan gezileri, hareket ve oyun etkinlikleri gibi pek çok alanda uzman eğitimciler eşliğinde eğitim aldılar. Eğlenceli ders etkinlikleri ile bir eğitim öğretim yılını tamamlayan öğrencilerin detaylı gelişim raporlarının yer aldığı karneler ile her bir veli için özel hazırlanmış mektuplar miniklere verildi. Korona virüs pandemisinin gölgesinde başarılı bir dönem geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen AtaÇocuk Anaokulu yetkilileri, “Korona virüse rağmen öğrencilerimizin yıl boyunca gelişimlerini gözlemlemek ve bu gelişimi de raporlayıp karneye dönüştürmek bizim için mutluluk verici. Öğrencilerimizi ve ailelerini tebrik ediyor, her birine keyifli yaz tatili diliyoruz” ifadelerini kullandı.

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir