Samsun ve ilçelerinin hava durumu internet kullanıcıları tarafından araştırılmaya devam ediliyor. İnternet kullanıcıları "Samsun Asarcık Hava Durumu" başlığıyla aramalar gerçekleştiriyor. İşte detaylar...      

Mayıs ayını yaşadığımız, ilkbahar mevsiminin sonuna geldiğimiz şu günlerde sıcaklıklar mevsim normallerine henüz tam olarak ulaşmadı.İnternet kullanıcıları, "Samsun Asarcık hava durumu" başlığıyla aramalar gerçekleştiriyor.

SAMSUN ASARCIK HAVA DURUMU

Meteoroloji'den alınan son hava durumu tahminlerine göre, Samsun'un  Asarcık ilçesinde hava durumunun 19 Mayıs Perşembe günü Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. Yağışlar yer yer kuvvetli hissedilen en yüksek hava sıcaklığı ise 14 derece olacak.

SAMSUN HAVA DURUMU

Meteoroloji'den alınan son bilgilere göre, Samsun'da hava durumunun bugün (19 Mayıs Perşembe) Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. Yağışlar yer yer kuvvetli. olacağı tahmin ediliyor. Hissedilen en yüksek hava sıcaklığı ise 14 derece olacak.Meteorolojiden yapılan uyarıya göre, Yağışların; Samsun, Amasya, Çorum, Tokat ve Ordu çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuz şartlara karşı (Ani sel, lokal su baskını, yıldırım düşmesi, yağış anında kuvvetli rüzgar vb.) dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

Samsun Bafra hava durumu 5 Ağustos Cuma Samsun Bafra hava durumu 5 Ağustos Cuma

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.