Vatandaşlar tarafından internette "Samsun Asarcık Hava Durumu'" başlığı ile aramalar gerçekleştiriliyor. Bir yandan da havanın sıcak mı yoksa serin mi olacağı merak konusu. İşte "Samsun Asarcık Hava Durumu'" ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

Yaz geliyor diye beklenirken hava sıcaklıkları yeniden düşüş gösterdi. Samsun'un Asarcık ilçesinde 14 Nisan Perşembe günü hava durumu Meteoroloji'den alınan bilgiye göre parçalı ve çok bulutlu, öğleden sonra aralıklı yağmurlu 9 derece olması bekleniyor.

çarşamba hava durumu.png

SAMSUN ASARCIK HAVA DURUMU

Meteoroloji o saatleri işaret etti! 2 Temmuz Cumartesi Samsun hava durumu Meteoroloji o saatleri işaret etti! 2 Temmuz Cumartesi Samsun hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden aldığımız "Samsun Asarcık Hava Durumu" raporlarına göre Samsun'un Asarcık İlçesinde bugün yer yer yağışlı bir havanın hakim olması bekleniyor. Hissedilen en yüksek hava sıcaklığı ise 9 derece olacak. 14 Nisan Perşembe  Asarcık İlçesinde, parçalı ve çok bulutlu, öğleden sonra aralıklı yağmurlu

SAMSUN HAVA DURUMU

14 Nisan Perşembe günü (bugün) Samsun ilinde hava sıcaklığı Meteoroloji'den alınan bilgiye göre parçalı çok bulutlu, aralıklı yağmur 14 derece olması bekleniyor.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.