ANITPARK'TA SARHOŞLAR ORTALIĞI BİRBİRİNE KATTI 

Sarhoşların neden olduğu olaylar ile sürekli gündeme gelen Anıtpark'ta daha önce de polise mukavemette bulunan Mehmet K. isimli kişi ile eşi Hava K., yine ortalığı birbirine kattı.

CHP SBB Başkan Adayı Cevat Öncü Devgeriş'te meşalelerle karşılandı: “Samsun’un her noktasına eşit hizmet götüreceğiz" CHP SBB Başkan Adayı Cevat Öncü Devgeriş'te meşalelerle karşılandı: “Samsun’un her noktasına eşit hizmet götüreceğiz"

POLİS EKİPLERİNE YUMRUK ATTI 

Çocuk oyun parkının bulunduğu alanda bankta çevredeki vatandaşları rahatsız eden, 'ahlaksız tekliflerde bulundukları' iddia edilen sarhoş karı-koca için şikayet üzerine polis ekipleri olay yerine sevk edildi. Devriye polislerin yanlarına gelmesine ve uyarmasına sinirlenen Mehmet K., resmi polis ekiplerine mukavemette bulunup yumruk attı.

TERS KELEPÇEYLE ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ 

Çevreye rahatsızlık veren çiftin polise mukavemette bulunmasının ardından olay yerine çevik kuvvet polisleri de geldi. Ekipler, kendilerine saldıran Mehmet K.'yı önce bankta ters kelepçe yaptılar ardından da önden kelepçeleyerek etkisiz hale getirdiler. Yaklaşık 15 dakika boyunca polislere direnen sarhoş çift, daha sonra polis otosuna bindirilerek Gazi Polis Merkezi'ne götürüldü.

DAHA ÖNCE DE ÇOCUKLARIN ÖNÜNDE TUVALETİNİ YAPMIŞTI 

Parktaki sarhoş rezaleti bir vatandaş tarafından görüntülendi. Görüntülerde polise fiziki saldırıda bulunduğu görülen Mehmet K. bir süre önce de yine Anıt Park'ta çocukların önünde tuvaletini yaparken zabıta ve polis tarafından uyarılmış, o esnada polise fiziki müdahale bulunmuş ve gözaltına alınmıştı.

'AHLAKSIZ' TEKLİF İDDİASI 

Parkın müdavimi vatandaşlar ise birçok kez polise saldıran Mehmet K.'nin yanındaki kadınla birlikte çevredekilere 'ahlaksız' teklifte bulunduklarını iddia ettiler.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.