banner1518

banner1365

banner1526

banner1499

banner1496

banner1534

Çarşambaspor emin adımlarla yürüyor

Arhavispor, galibiyeti sonrasında açıklamalarda bulunan Çarşambaspor Başkanı Özkan Yıldırım ve Teknik Sorumlu Kenan Yelek, yollarına emin adımlarla ilerlediklerini söylediler

SAMSUN AMATÖR 30.10.2020, 18:31
88
Çarşambaspor emin adımlarla yürüyor
banner1375

ÖNEMLİ BİR GALİBİYET ALDIK

Çarşambaspor Başkanı Özkan Yıldırım ve Teknik Sorumlusu Kenan Yelek 5-0'lik Arhavispor galibiyeti sonrasında açıklamalarda bulundu. Emin adımlarla yollarına devam ettiklerini söyleyen Başkan Yıldırım, "Güzel futbolla önemli bir galibiyet aldık. Oyuncularımıza ve teknik ekibimize çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra ki maçlarda daha iyi sonuçlar alan bir takım olacağız. Emin adımlarla yolumuza yürüyoruz. İnşallah bu sezon da ligi iyi bir yerde bitireceğiz" ifadelerini kullandı.


KAZANDIĞIMIZ İÇİN MUTLUYUZ

Zorlu bir fikstürleri olduğunu belirten Teknik Sorumlu Kenan Yelek, "Bunduğumuz erken gol ve rakibimizin gördüğü kırmızı kart maçın başında bizi avantajlı duruma getirdi. Avantajlı hale geçtikten sonra üst üste bulduğumuz gollerle iyice rahatladık. Maçın skoru çok daha farklı olabilirdi. Ancak kazandığımız için çok mutluyuz. Bu haftayı bay geçeceğiz ancak sonrasında üst üste 3 tane zorlu maçımız var. Bütün maçlarımızı iyi futbol oynayarak kazanmak istiyoruz. Zorlu bir fikstür bizi bekliyor" dedi.

Yorumlar (0)