doğa yataks duru
5s izosam Mega Halı

SAMKON Basın İle Buluştu

samkon-basin-ile-bulustu
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SAMKON Basın İle Buluştu Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) basın ile buluştu

Türkiye’nin muhtelif şehirlerinden 11 federasyon, 500 dernekten oluşan Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) 9 Nisan’da gerçekleşen genel kurul sonrası oluşan yeni yönetim kurulu üyeleriyle tanışma ve kurumsal projelerin tanıtımı amacıyla düzenlenen bayramlaşma ve kahvaltı programında basın mensupları ile bir araya geldi. Toplantıda SAMKON Genel Başkanı Hasan Kaya Aşçı, yönetim kurulu üyeleri, STK temsilcileri ile  basın mensupları yer aldı.

 

samkon kahvalti 3 Ana Manşet

ROJELER TANITILDI
Konfederasyonun gerçekleştireceği projelerin konuşulduğu ve tanıtıldığı toplantıda iş birlikleri ile kentte yapılan yapılması planlanan projeler hakkında bilgiler sunuldu.

IMG 5959 scaled Ana ManşetIMG 6016 scaled Ana Manşet

AŞÇI’DAN BİRLİKTELİK VURGUSU
SAMKON Genel Başkanı Hasan Kaya Aşçı birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekerek, “Hem SAMKON hem de STK’larla birlik ve beraberlik içinde olmanın mutluluğu içindeyiz. Gurbetteki Samsunlular olarak, hemşerilerimizin temsilciliğini yapmaya çalışıyoruz. Burada 1 milyon 300 bine yakın Samsunluyu bir araya getirmeye çalışıyoruz. 20 yıldır çeşitli STK’larda görev alıyorum. Basın her taraftan kulağı çok açık kalemi çok güzel bazen kaleminden eksiler çıkmasına rağmen biz artılar da çıkarak birlik ve beraberliğin sağlanacağını düşünüyorum. Böyle güzel bir günde beraberiz. İnşallah pandemi belasını beraber atlatırız. İnşallah geçmiş dönemlerde olduğu gibi Feshaneler yaparız . Yenikapı’da çok daha büyük etkinliklere hazırlanıyoruz. Düşüncelerimiz de bu yönde. Yine planladığımız başka düşünceler var” ifadelerini kullandı.

 

IMG 5973 scaled Ana ManşetIMG 5975 scaled Ana Manşet

Başkan Aşçı, ayrıca basın mensuplarının 21 Ekim Dünya Gazeteciler Gününü de kutladı.

samkon kahvalti 2 Ana Manşetsamkon kahvalti 5 Ana Manşet

 

 

 

 

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir