Samsun Genç İş İnsanları Derneği (SAMGİAD) üyeleri arasındaki kaynaşmayı artırmak amacıyla 'Yaz Şenliği' düzenledi.

SAMGİAD tarafından Samsun Tenis Kulübü'nde üyeler arasındaki kaynaşmayı artımak, birlik ve beraberliği geliştirmek ve ilişkileri güçlendirerek amacıyla 'Yaz Şenliği' düzenlendi. 

DOYASIYA EĞLENDİLER

Dernek tarafından ilk kez düzenlenen ve geleneksel hale getirilmesi planlanan yaz şenliğine dernek üyeleri ve aileleri katıldı. Şenlikte çocuklar hazırlanan etkinliklerde ve palyaçolarla eğlenceli vakit geçirirken, büyükler de düzenlenen tavla, halat çekme, ayak tenisi ve sandalye kapma oyunlarıyla neşeli dakikalar geçirdi.

Samsun haber: Samsun'da şüpheli ölüm! Evinde asılı halde ölü bulundu Samsun haber: Samsun'da şüpheli ölüm! Evinde asılı halde ölü bulundu

'İLİŞKİLERİMİZ GÜÇLENİYOR'

SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin, 'Yaz Şenliği' etkinliğinin üyeler arasındaki kaynaşmayı sağlamak adına son derece verimli geçtiğini belirterek, ''Bugün burada çok güzel bir tablo var. Ailelerimizle, çocuklarımızla bir aradayız. Hazırlanan etkinliklerle eğlenceli bir zaman geçirdik. Yönetim kurulu olarak bu tür etkinlikleri, ilişkilerin güçlenmesi adına önemsiyoruz. 'Yaz Şenliği' organizasyonunu geleneksel hale getirmeyi planlıyoruz. Katılan üyelerimize teşekkür ediyorum'' dedi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.