SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin'den Sağduyu Çağrısı Samsun Genç İş İnsanları Derneği (SAMGİAD) Başkanı Onur Öztekin, siyasilere sağduyu çağrısı yaptı

Samsun Genç İş İnsanları Derneği (SAMGİAD) Başkanı Onur Öztekin, siyaset dilinin sertleşmesinin, işadamları ve yatırımcılarda tedirginlik oluşturduğunu dile getirerek, sağduyu çağrısında bulundu.

Samsun'da eski patronunu vurmuştu! İfadesi ortaya çıktı: "İki kez tecavüz etti" Samsun'da eski patronunu vurmuştu! İfadesi ortaya çıktı: "İki kez tecavüz etti"

ENDİŞEYLE TAKİP EDİLİYOR

Öztekin, Samsun Medya Grubu'na yaptığı açıklamada, siyasi arenada son haftalarda yaşanan gerilimlere dikkati çekti. İş dünyası ve yatırımcıların, siyasetteki gelişmeleri endişe ile takip ettiğini kaydeden Onur Öztekin, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. 

'UMUTLA BAKMAK İSTİYORUZ'

"Ekonomik olarak hassas bir süreçten geçiyoruz" diyen Öztekin sözlerine şunları ekledi: "Tedirgin eden üslup ve siyasi kavgaları bir kenara bırakıp, bu badireyi el birliği ile atlatmamız gerekiyor. Bunun için siyasilerimizin sağduyu içerisinde olmalarını, tartışmalarını da bu doğrultuda yapmaları temennimizdir. İş dünyası olarak geleceğe umutla bakmak istiyoruz. Siyasetin bir dili vardır. Ancak bu toplumu, iş dünyasını ve yatırımcıyı korkutan, endişeye sürükleyen bir dil olmamalıdır."

Haydar ÖZTÜRK 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.