doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey akın bilgi

SAMGİAD Ailesi Kahvaltıda Buluştu ‘Pandemiye Rağmen Başardık’

SAMGİAD-Ailesi-Kahvaltıda-Buluştu-'Pandemiye-Rağmen-Başardık'
Daha Fazla Göster

SAMGİAD Ailesi Kahvaltıda Buluştu ‘Pandemiye Rağmen Başardık’ SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin, pandemi sürecine rağmen başarılı bir dönemi geride bıraktıklarını belirtti

Samsun Genç İş İnsanları Derneği (SAMGİAD) Başkanı Onur Öztekin, pandemiye rağmen bir çok faaliyet gerçekleştirdiklerini belirterek, şehre katkı sağlamaya devam edeceklerini söyledi.

SAMGIAD Ailesi Kahvaltida Bulustu Pandemiye Ragmen Basardik1 1 Ana Manşet

BERABERLİK VURGUSU
Samsun Genç İş İnsanları Derneği üyeleri aileleri ile birlikte kahvaltı programında biraraya geldi. Kahvaltı sonrasında bir konuşma yapan SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin, yaşanan pandemi ardından ailelerle ilk kez bir araya geldiklerini belirterek, ”Ailelerle birlikte kahvaltı organizasyonları bir SAMGİAD geleneği. Ancak bu dönemde pandemi nedeniyle bir araya gelemedik. Normalleşme sürecinde ilk kez bir araya gelme fırsatı bulabildik. Üyelerimiz arasındaki birlik ve beraberlik artarken, ailelerimiz de birbirini tanıma şansı yakaladı” dedi.

SAMGIAD Ailesi Kahvaltida Bulustu Pandemiye Ragmen Basardik1 2 Ana Manşet

‘GÜCÜMÜZÜ ÜYELERİMİZDEN ALIYORUZ’
Pandemi sürecine rağmen başarılı bir dönemi geride bıraktıklarını belirten SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin, ”Pandemi nedeniyle planladığımız bir çok projeyi hayata geçiremedik. Ancak boş durmadık çok sayıda faaliyet gerçekleştirdik. Gücümüzü üyelerimizden alıyoruz. Görev süremizin sonuna kadar çalışmaya, üyelerimize, şehrimize ve ülkemize katkı sağlamaya devam edeceğiz” diye konuştu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir