doğa yataks cemre
5s akın Mega Halı

SAMGİAD Ailesi Büyüyor

samgıad-25-hazıran
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SAMGİAD Ailesi BüyüyorSamsun Genç İş İnsanları Derneği, bünyesine kattığı yeni üyelerle büyümeye devam ediyor

Samsun’da ‘Gelecek Biziz’ sloganıyla çalışmalarını sürdüren Samsun Genç İş İnsanları Derneği (SAMGİAD), normalleşme sürecinde bünyesine katılan yeni üyelerle büyümeye devam ediyor.

ÇALIŞMALAR HIZ KESMİYOR
SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin ve yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla dernek çalışma ofisinde gerçekleşen üye alım töreninde, derneğe katılan üyelere katılım plaketleri verildi. Törende konuşan Başkan Onur Öztekin, “Pandemi dolayısıyla dernek çalışmalarına ara verilmişti. Normalleşme sürecinin ardından yapılan görüşmeler sonucu yeni arkadaşlarımız aramıza katıldı. SAMGİAD ailesi büyümeye devam ediyor” dedi.

 

samsiad 25 haziran2 4 Foto Galeri samsiad 25 haziran2 3 Foto Galeri

DAHA ETKİN ÇALIŞILACAK

Farklı meslek gruplarından üyelerin derneğe katılım sağladığını belirten Başkan Öztekin, ”Yeni üye arkadaşlarımıza hoş geldin diyorum. SAMGİAD üyelerinden aldığı güç ile üyelerine ve şehrine katkı sağlamak amacıyla faaliyetlerini sürdürüyor. Normalleşme sürecinin ardından üyelerimizle bir araya gelerek daha etkin ve aktif çalışacağız. Bu yönde hazırlıklarımızı yaptık. Yarım kalan ve söz verdiğimiz projeleri hayata geçirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu.

samsiad 25 haziran2 2 Foto Galeri samsiad 25 haziran2 1 Foto Galeri

KATILIM BELGELERİ VERİLDİ
Konuşmaların ardından derneğe katılan Tuğçe Aydın, Semiha Demir, Muharrem Koç, Rumeysa Nur Tok, Elif Tutkun ve Meryem Kocaçal Balcı’ya katılım belgeleri Başkan Onur Öztekin tarafından verildi.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir