doğa calven cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Demet Özdemir Kimdir Nasıl Ünlü Oldu?

demet-ozdemir-nasil-unlu-oldu
Daha Fazla Göster

Demet Özdemir Kimdir Nasıl Ünlü Oldu? Demet Özdemir, başarılı oyunculuğu ile kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde çıkan ünlüler arasında yer alıyor. Oyuncu ve şarkıcı Oğuzhan Koç ile bir süredir aşk yaşayan Demet Özdemir, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla herkesi kendine hayran bırakırken, Özdemir’in estetiksiz halleri de sık sık konuşuluyor. Kariyerine Flash TV ile başlayan Demet Özdemir, eski haliyle ağızları açık bıraktı. Peki, Demet Özdemir nasıl ünlü oldu?

Bir süredir oyuncu ve şarkıcı Oğuzhan Koç ile aşk yaşayan Özdemir, magazin manşetlerinde yılın aşkı olarak yer alıyor. Şimdilerde güzelliği ve fiziği ile öne çıkan Özdemir’in eski hali ise görenleri hayrete düşürdü.

Demet Özdemir, anne ve babasının 3 çocuğunun en küçüğü olarak izmit’te doğdu. 7 yaşında anne ve babasının boşanmasının ardından annesi ve kardeşleriyle istanbul’a taşındı.

DEMET ÖZDEMİR NASIL ÜNLÜ OLDU?

Meslek hayatına Flash TV’de dansçı olarak başlayan Özdemir, daha sonra oyunculuk alanında ilerlemeye karar verdi.

Dans eğitimi alan ve kariyerinin ilk yıllarında dansçı olan Özdemir; Bengü ve Mustafa Sandal gibi isimlerin kliplerinde de yer aldı.

Daha sonra Efes Kızları kadrosuna giren Demet Özdemir, oyunculuk hayatına ise ilk olarak 2013 yılında FOX TV’de yayın hayatına başlayan “Sana Bir Sır Vereceğim” isimli dizi ile başladı.

Daha sonra “Kurt Seyit ve Şura” dizisinde Alya karakterine hayat veren Demet Özdemir, “Tut Sözünü” isimli sinema filminde de rol aldı.

İlk çıkışı ise 2015 yılında Star TV’de yayınlanan “Çilek Kokusu” isimli dizi ile oldu.

Geniş çevreler tarafından tanınması ise 2016 yılında ekranlara gelen “No:309” isimli dizide canlandırdığı Lale karakteri ile oldu.

2017 yılında Burak Aksak’ın yazıp yönettiği “Sen Kiminle Dans Ediyorsun” sinema filminde rol alan Özdemir, 2018 – 2019 yılları arasında “Erkenci Kuş” dizisinde Sanem karakteri ile başrol oynadı.

2019 yılının Aralık ayında TV8’de yayımlanan ve psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız adlı, gerçek bir hayat hikâyesini anlatan romanından uyarlanan “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisinde Zeynep karakterine hayat verdi.Özdemir, bir süredir oyuncu ve şarkıcı Oğuzhan Koç ile birliktelik yaşıyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir