Salıpazarı'nda çocuklar ve gençlerin yaz tatillerini değerlendirmesi amacıyla, Salıpazarı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen Yaz Spor Okulları açılış gerçekleşti

YOĞUN KATILIM 

Salıpazarı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen Gençlik ve Spor Bakanlığı Yaz Spor Okulları açılış programı Salıpazarı Spor Salonu’nda düzenlendi. Açılış programı Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, İlçe Emniyet Amiri Nevzat Şahin, İlçe Jandarma Komutanı Samet Kuruçelik, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Fatih Sağlam, İlçe Müftüsü Kenan Doğru, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Savaş, şube müdürleri, dernek ve meclis başkanları ile okul yöneticileri, antrenörler, veliler, gençler ve sporcuların katıldı. 


 

YÜZME EĞİTİMLERİ VERİLECEK 

Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Fatih Sağlam ve Belediye Başkanı Halil Akgül yaz spor okulları ile sporun öneminden bahsederek, Salıpazarı Yaz Spor Okulları kapsamında basketbol, boks, güreş, tenis, masa tenisi, voleybol, okçuluk, atletizm kurslarının açıldığını belirtti. Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Portatif yüzme havuzunun da kurulumunun yapılmasıyla yüzme branşında da çocuk ve gençlere yüzme eğitimlerinin verilmeye çalışılacağı ifade etti.

Samsun'da savaşan İHA Yarışması başladı Samsun'da savaşan İHA Yarışması başladı

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.