doğa sürücü kursu cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Salıpazarı’nda Sporseverlere Müjde!

salipazarinda-sporseverlere-mujde
Daha Fazla Göster

Salıpazarı’nda Sporseverlere Müjde! Salıpazarı Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğünce Sosyal Destek Programı kapsamında hazırlanan proje ile ilçeye tenis kortu yapılıyor.

Salıpazarı spor kompleksine yapılacak tenis kortunun beton zemin çalışmaları yapılırken, çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Halil Akgül, devam eden çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

WhatsApp Image 2021 10 13 at 09.16.32 2 Foto Galeri

‘‘SPORA VE SPORCULARA BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ’’

Spora ve sporculara büyük önem verdiklerini belirten Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, “Sağlıklı nesillerin yetişmesi için spora ve sporculara olan yatırımlara büyük önem vermekteyiz. Çocuklarımızın sokakta ya da internet kafelerde vakit geçirmesini istemiyoruz. Bu çerçevede ilçemizde bulunan okullarımıza halı sahalar, mini basketbol sahaları gibi spor faaliyetlerinin yapılabileceği tesisler kazandırıyoruz.

WhatsApp Image 2021 10 13 at 09.16.32 1 Foto Galeri

Salıpazarı Belediyesi olarak spora yaptığımız yatırımların meyvesini alıyoruz. Şimdi ise ilçemize tenis kortu kazandırıyoruz. Hemşehrilerimiz burada spor yaparak güzel vakit geçirebilecekler. Şimdiden halkımıza hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

WhatsApp Image 2021 10 13 at 09.16.32 Foto Galeri WhatsApp Image 2021 10 13 at 09.16.31 Foto Galeri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir