Hilas Otel

Çelik İnşaat

Türkeş'in adı Salıpazarı'nda yaşatılacak

Salıpazarı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Halil Akgül, MHP Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş’in adını ilçede yaşatacaklarını ifade etti

Türkeş'in adı Salıpazarı'nda yaşatılacak

Salıpazarı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Halil Akgül, "Cumhur İttifakı, 31 Mart seçimlerine kadar değil, Türkiye’de sonsuza kadar devam edecek. MHP Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş’in adını ilçemizde yaşatacağız" dedi.

TEK VÜCUT OLDUK
Akgül, "Sayın Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin Türkiye’nin bekasıyla ilgili aldığı Cumhur İttifakı kararı, tüm yurtta olduğu gibi Salıpazarımızda da vücut buldu. MHP'li kardeşlerimizle çalışmalarımız tek vücut devam ediyor. Tam bir bütünlük içerisinde çalışmalarımız devam ederek, hemşehrimiz olan MHP İl Başkanı Sayın Abdullah Karapıçak ile birilkte ilçemizde verimli bir çalışma gerçekleştirdik" dedi.

HATIRASINI YAŞATACAĞIZ
MHP Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş’in adını ilçedeki bir meydana ya da caddeye vereceklerini dile getiren Akgül, "31 Mart seçimlerinden hemen sonra Nisan ayı ilk meclis toplantımızda bu kararı alarak, aziz hatırasını ilçemizde yaşatmış olacağız" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER