banner1258

Salıpazarı Belediye Başkanı kim oldu?

Salıpazarı Belediye Başkanı kim oldu? Salıpazarı Belediye Başkanı kim seçildi? 31 Mart Yerel seçimlerinde Salıpazarı Belediye Başkanı kim oldu? Salıpazarı Belediye Başkanı olarak Halil Akgül mü? Refaettin Karaca mı? seçildi. Salıpazarı Belediye Başkanlığı seçim sonuçları.

Salıpazarı Belediye Başkanı kim oldu?
banner1227

31 Mart Yerel seçimlerinde vatandaşlar oylarını kullanacak. Peki Salıpazarı Belediye Başkanı kim oldu? Cumhur ittifakı Salıpazarı Belediye Başkanı Adayı Halil Akgül, İYİ Parti Salıpazarı Belediye Başkan Adayı Refaettin Karaca yarışıyor.

Seçim sonuçları 31 Mart Pazar günü sonuçlar Samsungazetesi.com ve Samsuncanlihaber.com üzerinden anbean yayınlanacak. Samsun Canlı Haber TV ise seçim özel yayınlarıyla sonuçları sizlere aktaracak. 31 Mart Yerel seçimleri için Türkiye'de olduğu gibi Samsun'da da nefesler tutuldu.

19 Mayıs, Alaçam, Asarcık, Atakum, Ayvacık, Bafra, Canik, Çarşamba, Havza, İlkadım, Kavak, Ladik, Terme, Tekkeköy, Salıpazarı, Vezirköprü ve Yakakent ilçelerinde vatandaşlar sandık başına giderek oylarını kullanacak.

Sonuçlar 31 Mart Pazar günü sayfada yer alacaktır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148