doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Salıpazarı Spora Doyuyor

salipazari-spora-douyor-31.jpg1
Daha Fazla Göster

Salıpazarı Spora Doyuyor Salıpazarı Belediyesi ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliği ile açılan Yaz Spor Okulları gençlerin ve çocukların yoğun talep ve ilgileriyle devam ediyor

SOSYAL KÜLTÜREL FAALİYETLER

Yaz Spor Okulları kapsamında Salıpazarı Suni Çim Saha ve Kapalı Spor Salonu’nda devam eden atletizm, boks, futbol, basketbol, tenis spor okullarına genç sporcular büyük ilgi gösterdi. Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Fatih Sağlam devam eden spor kursları yanında gençlere yönelik olarak kitap kahve projesi ile de piknik, geziler, sinema günleri ve gençlik sohbetleri şeklinde faaliyetlerin de yapıldığı belirtilerek gençlerin her yönden gelişimi için çalışmaların devam edeceğini söyleyerek tüm gençleri faaliyetlere katılmaya davet etti.

WhatsApp Image 2021 08 31 at 18.52.11 Samsunspor

KURS ve FAALİYETLER ARTACAK

Yaz Spor okulları sonrası da spor kurslarının herkese ücretsiz olarak devam edeceği belirtilirken devam eden atletizm, boks, tenis, futbol ve basketbol kurslarının yanında yeni dönem ile birlikte satranç, badminton, güreş, masa tenisi, voleybol, okçuluk branşlarında kursların açılması için çalışmalar yapılıyor. Bu kurslara ek yine tüm gençlere yönelik ücretsiz olarak PMYO, POMEM, BESYO vb parkur eğitimleri ile olarak birkaç sürpriz spor branşında da hizmet verilebileceği belirtildi.

WhatsApp Image 2021 08 31 at 18.52.10 Samsunspor

EKİM AYINDA YAPILACAK

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, gençler için müzik, sanat, teknoloji ve kültürel kursların verileceği Salıpazarı Gençlik Merkezi inşaatının, Spor Kompleksi yanında yakında başlayacağını belirtti. Başkan Akgül, Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan tenis kortunun açılışının da ekim ayı içerisinde yapılmasının planlandığını ifade etti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir