banner1518

banner1365

banner1526

banner1345

banner1576

banner1324

banner1581

En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Salim Yıldız ile Samsun Spor Saati 17 Şubat Çarşamba

SAMSUN 17.02.2021, 11:06

Salim Yıldız ile Samsun Spor Saati 17 Şubat Çarşamba Samsun Medya Grubu Spor Servisi Müdürü Salim Yıldız’ın hazırlayıp sunduğu "Samsun Spor Saati" başladı (17 Şubat Çarşamba)

Samsun Medya Grubu Spor Servisi Müdürü Salim Yıldız’ın hazırlayıp sunduğu ‘Samsun Spor Saati' hafta içi her gün Samsun Canlı Haber TV’de saat 11.00’de canlı yayınlanan programda Samsunspor'daki son gelişmeleri, Samsunspor'a dair her şey konuşulacak.

Aztopal SMG'ye konuştu... 

Yılport Samsunspor'da Genel Menajer Mustafa Aztopal, Samsun Medya Grubu Spor Servisi Müdürü Salim Yıldız'a birbirinden özel açıklamalarda bulundu. Göreve geldiği ilk sezon şampiyon olduklarını ifade eden Aztopal, Samsunspor'da yapmak istediklerini ve hayallerini anlattı.

Sağlam'dan, örnek davranış  

TFF 1. Lig ekiplerinden Yılport Samsunspor'un teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, karla kaplanan antrenman sahasında görevlilerle zemini temizledi.

Ümraniyespor-Samsunspor maçı kararı haftaya

Ümraniyespor - Yılport Samsunspor maçı ile alakalı TFF Yönetim Kurulu'nun bugün toplanması ve karar verilmesi bekleniyordu ancak yönetim kurulunun toplanamadığı ve toplantının önümüzdeki hafta gerçekleştirileceği öğrenildi. 

Yorumlar (0)