banner1518

banner1567

banner1526

banner1499

banner1496

banner1324

En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Salim Yıldız ile Samsun Spor Saati 11 Ocak Pazartesi

SAMSUN 10.01.2021, 10:56

Salim Yıldız ile Samsun Spor Saati 11 Ocak Pazartesi  - Samsun Medya Grubu Spor Servisi Müdürü Salim Yıldız’ın hazırlayıp sunduğu "Samsun Spor Saati" başladı (11 Ocak Pazartesi)

Samsun Medya Grubu Spor Servisi Müdürü Salim Yıldız’ın hazırlayıp sunduğu ‘Samsun Spor Saati' hafta içi her gün Samsun Canlı Haber TV’de saat 11.00’de canlı yayınlanan programda Samsunspor'daki son gelişmeleri, Samsunspor'a dair her şey konuşulacak.

YILDIRIM REST ÇEKTİ

Başkan Yüksel Yıldırım, "Arkamdan konuşup beste yapanlar, hadi bakalım şimdi yüzüme konuşun; Düet yapalım! Size inat bende bu Samsunspor'u öyle böyle Şampiyon yapacağım'' dedi 

Yılport Samsunspor'da Başkan Yüksel Yıldırım, sosyal medya hesabından çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kırmızı-Beyazlı camiaya seslenen ve yine şampiyonluk vurgusu yapan Başkan Yıldırım, ''Arkamdan konuşup beste yapanlar, hadi bakalım şimdi yüzüme konuşun; Düet yapalım! Size inat bende bu Samsunspor'u öyle böyle Şampiyon yapacağım. Su akar yolunu bulur. Beni daha yeni tanımaya başlıyorsunuz. Hayatım boyu hep savaştım ve kazandım. İnananların hikayesi mutlu biter'' dedi. 

Yorumlar (0)