Başkan Yılmazer’den, SATSO’ya hayırlı olsun ziyareti

Sapanca Belediyesi Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer ve Sapanca AK Parti İlçe Başkanı Yunus Gümüşel, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.Gerçekleşen ziyarette...

Başkan Yılmazer’den, SATSO’ya hayırlı olsun ziyareti

Sapanca Belediyesi Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer ve Sapanca AK Parti İlçe Başkanı Yunus Gümüşel, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Gerçekleşen ziyarette Başkan Yılmazer ve Gümüşel, Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ’a ve ekibinin yeni görevlerinde başarılar dilediler. Sapanca Belediyesi Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, “SATSO sanayi ve ticaret hacminin artmasına katkı sağlayacak önemli bir kurumdur. Sapanca Belediyesi, olarak gerek iş dünyası gerekse sivil toplum kuruluşlarımızla ortak paydaşlar olarak birçok proje çalışmalarında bulunuyoruz. Görüyoruz ki, SATSO’nun yeni yönetiminde çok kıymetli iş adamlarımız var. İnşallah SATSO yeni yönetimi yeni hizmetlere imza atmaya devam edecektir” dedi.

Sapanca AK Parti İlçe Başkanı Yunus Gümüşel’de, hizmet etmek için göreve talip olduklarını belirtti. Söz konusu ziyaret iyi dilek ve temennileri ile sona erdi. SATSO Başkanı A. Akgün Altuğ ise, yapılan ziyaretten memnun olduğunu dile getirdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner849

banner826