Hilas Otel

Çelik İnşaat

Karın ve göğüs ağrısıyla doktora gitti ve...

Hatay İskenderun'da, karın ve göğüs ağrısı şikayetiyle doktora giden 24 yaşındaki Tunahan Okan Özdal'ın, kalın bağırsağının %70'nin göğüs kafesinde olduğu ortaya çıktı. 

Karın ve göğüs ağrısıyla doktora gitti ve...
banner1314

Hatay'ın İskenderun ilçesinde yaşayan 24 yaşındaki Tunahan Okan Özdal, 1 yıl önce göğüs ve karın ağrısı dışında kabızlık şikayetiyle hastaneye başvurdu. Hastanede farklı tedaviler uygulanan Özdal, bir türlü sağlığına kavuşamadı. Geçtiğimiz günlerde aynı şikayetlerin bir kez daha ortaya çıkması üzerine İskenderun Devlet Hastanesi'ne başvuran Özdal'a, burada röntgen çekildi. 

Röntgen sonuçları ise doktorları şok etti. Özdal'ın kalın bağırsağının %70'inin göğüs kafesi bölümünde olduğu belirlendi. Hemen ameliyata alınan gencin kalın bağırsakları, batın bölgesine kaydırıldı. 

Operasyonla ilgili bilgi veren Dr. Süleyman Belli, "Ameliyat bir saat otuz dakika sürdü. Hastamızda nefes almasını zorlaştıran, kabızlık yapan büyük kalın bağırsak kısmını göğüs kafesinde tespit ettik. Göğüs kısmındaki kalın bağırsakları, batın tarafına çektik. Gerekli onarımlar yapıldı. Hastamızı kendi ihtiyaçlarını karşılayacak durumda taburcu ettik" dedi.

Ameliyatın ardından Özdal'ın sağlığına kavuştuğu için mutlu olduğunu ifade ettiği öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300