banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Büyük Anadolu ile şaşılığa son 

banner1357

Samsun'da göz Sağlığı ve hastalıkları ile ilgili başarılara devam eden Büyük Anadolu Hastaneleri Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Talha Özdemir, doğuştan şaşılık hastası olan 23 yaşında Rumeysa Yılmaz’a çare oldu

SAĞLIK 18.08.2019, 12:49
Büyük Anadolu ile şaşılığa son 
banner1353
banner1375

Büyük Anadolu Hastaneleri Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Talha Özdemir, doğuştan şaşılık hastası olan 23 yaşında Rumeysa Yılmaz’a çare oldu.
Sol gözünde kayma olduğunu belirten Yılmaz, "Göz şaşılığım ile ilgili rahatsızlığım çocukluğumdan günümüze kadarki süreçte benim için her zaman dezavantajdı. Yaşadığım rahatsızlık, görme bozukluğundan kaynaklı bir şaşılık olması nedeniyle hem sosyal çevremde hem de günlük pratiklerimi yerine getirmede büyük sorunlar yaşamama sebep olduğu için sürekli olarak rahatsızlık duyuyordum. Uzun yıllar boyunca farklı doktorlara gitsem de bununla ilgili olumlu bir sonuca ulaşamadım" dedi.

OP. DR. TALHA ÖZDEMİR'İ ÖNERDİLER
Çevresindeki kişilerin önerileri üzerine Büyük Anadolu Hastaneleri Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Talha Özdemir ile görüşen Rumeysa Yılmaz, "Doktor Talha bey tedavi sürecinden bahsedince korktuğum gibi bir durumun söz konusu olmadığını anladım ve içim rahatladı. Ameliyat ardından gözümdeki şaşılık sona erdi. Estetik amaçlı girmiş olduğum ameliyatın ardından görmemde de düzelme yaşandı. Bundan sonraki süreçte de görme kaybı ile ilgili tedavi sürecimi Doktor Talha Beyle devam ettireciğim. Geçirmiş olduğum tedavi süresince göstermiş oldukları ilgi ve alakan dolayı başta Op. Dr. Talha Özdemir’e ve tüm Büyük Anadolu Hastaneleri personeline ayrıca teşekkür ederim" dedi. 

Yorumlar (0)