doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey izosam bilgi

ROMATEM, Avrupa’da Da İlerleyecek

romatem-avrupada-da-ilerleyecek.jpg-2
Daha Fazla Göster

ROMATEM, Avrupa’da Da İlerleyecek Samsun’da faaliyete başlayarak Türkiye’nin birçok ilinde hastane açan ROMATEM, Azerbaycan ve Karadağ’dan sonra Almanya’da da hastane açma çalışmalarını sürdürüyor

Samsun’dan çıkış yaparak, İstanbul, Bursa ve Kocaeli’de hastaneler açan ROMATEM’in Azerbaycan ve Karadağ’dan sonra Almanya’da da faaliyetini sürdüreceği öğrenildi.

DLT 4618 scaled 1 Ana Manşet

SAĞLIK TURİZMİNİN ÖNCÜSÜ

Türkiye’de sağlık turizmin öncü kurumlardan olan ve hastalarının yüzde 30’u Ortadoğu, Almanya ve İngiltere başta olmak üzere Avrupa ülkelerinden gelen ROMATEM, Azerbaycan’ın başkenti Bakü ve Karadağ başkenti Podgorica’da açtığı hastanelerin ardından Almanya’nın Berlin, Frankfurt ya da Hamburg kentlerinden birinde yeni bir hastane arayışı içinde bulunuyor.

Dr Koksal Hologlu Ana Manşet

TEMASLAR SÜRDÜRÜLÜYOR

ROMATEM Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanlığı’nın yanı sıra Türkiye Sağlık Turizmini Geliştirme Konseyi Başkanlığı görevini de sürdüren Dr. Köksal Holoğlu’nun, Almanya’da temaslarını sürdürdüğü ve yeni hastanenin 3 kentten birinde faaliyete başlaması için yoğun bir çalışma içinde olduğu kaydedildi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir