Samsun'da, eski Sağlık Bakanı ve AK Parti Erzurum Milletvekili Recep Akdağ  "Teşkilat Akademisi Mahalle"  programına katılarak, partililerle buluştu.

AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından Eski Sağlık Bakanı AK Parti Erzurum Milletvekili Recep Akdağ ve birçok ismin katılımıyla Samsun'daki tüm mahallelerde "Teşkilat Akademisi Mahalle" eğitim programı düzenlendi.

TECRÜBE PAYLAŞILDI

Samsun'un da aralarında bulunduğu 14 ilde AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından "Teşkilat Akademisi Mahalle" eğitim programı düzenleniyor.  Bu kapsamda teşkilatçılık: tecrübe paylaşımı, siyasal iletişim ve yeni medya, kişisel gelişim: etkili iletişim ile motivasyon konulu dersler veriliyor.  Eski Sağlık Bakanı AK Parti Erzurum Milletvekili Recep Akdağ, AK Parti İstanbul Milletvekili Erol Kaya  ve partililerin katıldığı eğitim programı düzenlendi. 

KARAASLAN'DAN TEŞEKKÜR 

Akdağ'da bandırma vapurunun minyatürnü hediye eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan Akdağ'a teşekkür etti.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Samsun haber | Samsun'da seyir halindeki tırın lastikleri tutuştu Samsun haber | Samsun'da seyir halindeki tırın lastikleri tutuştu