doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Rahat Ve Şık Kış Stili!

kis_icin_birbirinden_sik_universite_kombinleri_1575013401_2639
Daha Fazla Göster

Rahat Ve Şık Kış Stili! Her kadın hem rahat olmak hem de şık görünmek ister. bunu kış aylarında soğuklardan etkilenmeyecek şekilde kombinlerinizi oluşturmanızı sağlayacak birkaç önerimiz var. Rahat ve şık görünmenizi sağlayacak 7 kış stili

Şıklığı ve rahatlığı bir arada bulabilmek biraz şans biraz da beceri gerektiriyor. Kış mevsimi gelince artık aklınıza kat kat kıyafetler gelmesin. Kışın da rahat ve şık görünmenizi sağlayacak önerilerle geldik!

KAZAK VE GÖMLEK KOMBİNİ

Erkek giyimden ilham alan trend, bu yıl kesinlikle popülerliğini artırdı. Bu görünüme ulaşmak çok kolay. V yakalı kazakların altına giyebileceğiniz yakalı gömlekler gibi özel ürünlere başvurabilirsiniz. Onları pantolon veya tozluk ve büyük bir trençkotla eşleştirin. Kesinlikle şık görüneceksiniz ve tüm gün rahat hissedeceksiniz.

BOHEM PANÇO VE PELERİNLER

Pelerinler ve pançolar bu kış mevsiminde çok moda! Bununla iki yoldan birini tercih edebilirsiniz; minimal süslemeli düz bir renk seçmek veya 70’lerin tüm bohem trendini çizgili veya püsküllü bir pelerinle kucaklamak. Bu, rahat ve şık görünmenin birçok sokak stilinden sadece biri.

BABET
Bu sezon yüksek topuklu ayakkabılardan kurtulun ve babetleri tercih edin. Çok daha rahat edeceksiniz ve ayakların buna müteşekkir olacak.

UZUN KAZAKLAR

Kış aylarının vazgeçilmezi olmaya aday başka bir parça da büyük boy tunik kazaklar! Rahat ve şık bir görünüm için kazağınızı tozluk ve biraz diz boyu çizme ile eşleştirmeyi deneyin. Tek renkli olanlarını tercih ediyorsanız geometrik kesim bir kazak veya sade bir kazak arasında seçim yapabilirsiniz. Dolabınızda büyük boy kazak yoksa, biraz stok yapmanın tam zamanı.

SIRT ÇANTASI

Sırt çantalarının şık kabul edilemeyeceğini düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Kolayca yanınızda taşıdığınız omuz çantaları kadar büyük ve sofistike olabilirler. Deri, küçük bir sırt çantasıyla sokak stilinizi tamamlayabilirsiniz.

BOL PAÇA PANTOLON 

Geniş paçalı pantolonları basit bir üstle eşleştirme fikrine ne dersiniz? Siyah ve beyaz her zaman klasik ve zamansızdır. Bu nedenle kış aylarında da kullanmayı deneyin.

UZUN ŞALLAR

Bu kışı büyük, rahat bir eşarp kullanarak hem şık hem de sıcacık geçirebilirsiniz. Mükemmel bir aksesuar ve herhangi bir kıyafetle istisnasız uyum sağlayabilir.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir