banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Paris’teki Terör Saldırısını Kınadı

banner1357

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Fransa’da yapılan terör saldırısını kınayarak, "Umarız hiç kimse bu saldırı nedeniyle Avrupa’da yükselen ırkçılık, göçmen düşmanlığı ve İslamafobia ateşine odun taşımaya kalkışmaz"...

SİYASET 07.01.2015, 17:48
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Paris’teki Terör Saldırısını Kınadı
banner1353
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Fransa’da yapılan terör saldırısını kınayarak, "Umarız hiç kimse bu saldırı nedeniyle Avrupa’da yükselen ırkçılık, göçmen düşmanlığı ve İslamafobia ateşine odun taşımaya kalkışmaz" dedi.
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Fransa’nın başkenti Paris’te Charlie Hebdo dergisine yapılan terör saldırısına ilişkin sosyal paylaşım sitesi Twitter’daki hesabı üzerinden bir mesaj yayınladı. Kurtulmuş, "Bugün Paris’te meydana gelen saldırıda hayatını kaybedenlerin yakınlarına ve Fransız halkına başsağlığı dilerim. Nerede gerçekleşirse gerçekleşsin ve kimler tarafından yapılırsa yapılsın, masum ve silahsız insanlara yapılan her türlü saldırıyı kınıyorum" dedi.
Bu tür eylemlere dezenformasyon ve manipülasyon içeren bilgi ve haberlerin dışına çıkarak bakmak gerektiğini belirten Kurtulmuş, "Gerçek nedenleri ve müsebbipleri ayırt edecek bir aklı selimle olaylara bakmamız gerektiğini bir kez daha hatırlatmak isterim. Avrupa ve Fransa’daki Müslüman toplulukların da bu olaya sağduyu ve teenni ile yaklaşmasını ümit ve tavsiye ediyoruz. Umarız hiç kimse bu saldırı nedeniyle Avrupa’da yükselen ırkçılık, göçmen düşmanlığı ve İslamafobia ateşine odun taşımaya kalkışmaz" ifadelerini kullandı.
Yorumlar (0)
açık
Namaz Vakti 07 Aralık 2019
İmsak 06:07
Güneş 07:39
Öğle 12:31
İkindi 14:51
Akşam 17:12
Yatsı 18:39