banner1320

Bakan Yıldız, Gölbaşı Belediyesini Ziyaret Etti

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Gölbaşı Belediyesi’ni Ziyaret ederek yeni seçilen Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’a görevinde başarılar diledi.Bakan Taner Yıldız, ziyaret sırasında Gölbaşı Belediye Başkanı...

Bakan Yıldız, Gölbaşı Belediyesini Ziyaret Etti
banner1314
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Gölbaşı Belediyesi’ni Ziyaret ederek yeni seçilen Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’a görevinde başarılar diledi.

Bakan Taner Yıldız, ziyaret sırasında Gölbaşı Belediye Başkanı Duruay’a makamının göl manzaralı olmasından dolayı ‘Ankara’da böyle bir göl manzaralı makam odası yok’ dedi.

Başkan Fatih Duruay’a ‘böyle bir makam oturmanızdan dolayı çok şanslısınız“ diyen Bakan Yıldız, “Yerel seçimlerde Gölbaşı’nı çok yakından takip ettiğim yerlerden bir yerdi. Bu ilçenin kazanılması beni çok mutlu etti” ifadesini kullandı.

BAKAN YILDIZ’DAN SEÇİM HEDİYESİ

Bakan Yıldız şunları dedi:

“Gölbaşı’na gelirken bir hediye vermek lazım diyerek; Bizde inceleme yaparak, Gölbaşı’ndaki TPAO ‘nın bulunduğu yerin Gölbaşı’nın yapısını ve dokusunu bozduğuna inanıyoruz. Bizde başkanımızın bizden talep edeceğini düşünerek hazırlık yaparak geldik. Genel Müdürümüze de talimat verdim. TPOA oradan çıkartılması ve o bölgenin nasıl değerlendirileceğini konuşmak lazım. TPOA’nın bulunduğu konum atölye konumunda bu da şehrin içersinde bulunması doğru değil, o yüzden en geç önümüzdeki yıla kadar buradan çıkarlar. TPAO Temelli’de bir yer almışlar ve buranın projesi tamamlandıktan sonra Gölbaşı’ndan TPAO hızlı bir şekilde taşınacak”.

Bakan Taner Yıldız, Gölbaşı Belediye Başkanı Duruay’ı tebrik ederek yeni görevinde başarılar diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300